No to ruszamy!!!

W najbliższą niedzielę 03.01.2016r trampkarze Świtu zaczynają rozgrywki Ligi Balonowej pod patronatem MZPN. Mecze rozgrywane są pod balonem na obiekcie Hutnika ul. Ptaszyckiego 4. Wszyscy zawodnicy proszeni są o przybycie na zbiórkę o godz 8.00 na placu przed budynkiem klubowym. Jedziemy wynajętym busem, gramy w strojach klubowych. Zabieramy ze sobą: halówki/turfy, ochraniacze, legitymację szkolną, bramkarze zabierają sobie własny strój( najlepiej długie spodnie i bluza z długim rękawem). Czapki KLUBOWE OBOWIĄZKOWO!!!!

Bardzo proszę osoby, które mają zaległości w składkach członkowskich za 2015r o opłacenie ich w niedzielę-jest to termin ostateczny.

Zbiórka o 8.00, powrót około 13.40-14.00 w Krzeszowicach więc proszę zabrać kanapki w razie potrzeby. Termos z herbatą też będzie mile widziany. Na zbiórkę przychodzą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do II Ligi Trampkarzy,

9.30 AS Progres-Świt,

10.00 Świt-LKS Galicja Raciborowice,