Sankowia Winter Cup 2015- pierwsza edycja za nami.

W dzisiejszy niedzielny poranek spotkaliśmy się w hali przy ul.Długiej by rozegrać turniej halowy. Zjawiło się siedem zespołów, z czego kilka naprawdę niezłych ekip. Fajnie przygotowana impreza z nagrodami dla każdej drużyny. Każda drużyna otrzymała puchar za zdobyte miejsce, ponadto zostały wręczone nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca oraz MVP zawodów. Nasi zawodnicy zdobyli czwarte miejsce za takimi zespołami jak Krakus Swoszowice, Clepardia Kraków oraz Ap Kmita Zabierzów. Ciut brakło by stanąć na podium turnieju. Szkoda jednego remisu z Wolanką i na pewno porażki z Clepardią gdzie byliśmy zdecydowanie lepsi,stwarzaliśmy sytuacje ale nic nie chciało wpaść, ale taka jest piłka nożna. Zostawiliśmy w tyle drużyny Sankowii, Triumf Alwernia oraz Wolanki Wola Filipowska, które wysoko postawiły poprzeczkę dla naszych zawodników. Bardzo fajna atmosfera zawodów, fajna zabawa i cenne doświadczenie dla naszych chłopaków, dla których były to zawody kończące ten sezon rozgrywkowy. W przyszłym roku również weźmiemy w nich udział.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz kibicom, którzy nas wspierali w dzisiejszym turnieju i mamy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej gdyż "TRENING CZYNI MISTRZEM".