Nabór

Drużyna trampkarzy GKS Świt Krzeszowice prowadzi nabór uzupełniający do sekcji piłki nożnej chłopców z rocznika 2001/2002. Każdy kto ma ochotę spróbować jest mile widziany. Klub zapewnia ciągłość szkolenia do wieku seniora. Treningi pod okiem trenera przeprowadzane są głównie na obiektach klubowych. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę oraz piątek o godz 17.15. Cały cykl szkolenia prowadzony jest w doskonałych warunkach w klubie z bogatą bazą treningową, by podnosić Twoje kwalifikacje piłkarskie.

Drużyna trampkarzy uzyskała bardzo dobry wynik w sezonie 2014/2015 i awansowała z pierwszego miejsca do II Ligi Okręgowej Trampkarzy zdobywając 44 bramki a tracąc tylko 2 !!!!!

Ze strony kadry trenerskiej można liczyć na wszelką pomoc w "aklimatyzacji" w zespole.

Nr kontaktowy: (12)282-09-25