Sponsorzy

Sponsorem drużyny trampkarzy może zostać każdy, kto ma ochotę wspierać rozwój sportu w Gminie Krzeszowice. Każda, nawet najdrobniejsza forma pomocy ma duże znaczenie. Pomoc może być w formie jednorazowej jak stałej. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na nawet najdrobniejsze wsparcie.
Do tej pory sponsorami zespołu Trampkarzy GKS Świt Krzeszowice zostali:

-"Tajemniczy sponsor z Kataru" przekazał piłki treningowe Tango 12 w ilości 9 sztuk, piłkę meczową Adidas Brazuca Ekstraklasa OMB oraz piłkę meczową Tango 12-oficjalną piłkę Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

-"Tajemniczy sponsor z Kataru" ufundował nagrody w postaci drobnych upominków, dla zawodników trampkarzy, którzy mają najwięcej obecności na treningach w danym miesiącu.

-"Mikołaj" ufundował fantastyczne czapki w kolorze niebieskim z herbem klubu dla trampkarzy z okazji Mikołajek:)

-drużyna trampkarzy wzbogaciła się o dwa zestawy bidonów na napoje wraz z koszykami dzięki uprzejmości pewnej Pani, która pragnie pozostać anonimowa. Za bidony bardzo dziękujemy!!!!