Pewne sprostowanie.

W ostatnim czasie pojawiły się różne komentarze odnośnie nagrody za obecności na treningach, czapek na Mikołaja a teraz smyczek z logo klubowym. Tłumaczę raz jeszcze i wszystkim, których to ciekawi że:

-nagrodę za obecności funduje "tajemniczy sponsor z Kataru", ten sam co piłki treningowe i meczowe,

-czapki zostały ufundowane przez osobę, której zależy na tym abyście zawsze byli zmotywowani, zgrani i byli JEDNĄ DRUŻYNĄ. Jeśli tylko zajdzie potrzeba ZAWSZE POMOŻE!!!!! Za czapki raz jeszcze BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!

-smyczki ufundował "tajemniczy sponsor z Kataru"

Mam nadzieję, że następnym razem unikniemy komentarzy w stylu" przecież to z naszych składek". Otóż nie , to nie z WASZYCH składek. Są ludzie, którzy chcą Was wspierać i małymi kroczkami dążyć do tego by KAŻDY zawodnik czuł się ważną częścią zespołu.

Wasze składki są przeznaczone na opłacenie ligi balonowej transportu na mecze,opłaty na turnieje itp a jak sami wiecie nie są to tanie imprezy.