Pierwsze zwycięstwo.

W pierwszym swoim meczu drużyna trampkarzy Świtu rozegrała spotkanie wyjazdowe z ekipą Cedronki . Chłopcy pokazali w meczu swoje wysokie umiejętności oraz wolę walki. Drużyna przepracowała okres przygotowawczy solidnie , i są tego wyniki. Cenne trzy punkty z gorącego terenu jakim jest boisko w Woli Radziszowskiej pozwoli spokojnie przygotować się do następnego meczu z drużyną z Jeziorzan. Cala drużyna zasługuje na pochwałę za zaangażowanie w treningi oraz mecze. Silna ławka rezerwowych pozwoliła trenerowi na zmianę równorzędnych zawodników do pierwszego składu. Nowi zawodnicy niewątpliwie stanowią wzmocnienie naszego składu i przy utrzymanej obecności na treningach można spokojnie przygotowywać się do kolejnych meczy.

Bramki zdobywali: Żak Jakub, Kurdziel Dawid oraz Kacper Blaszke.

Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom oraz rodzicom za składkę po 12 zł na busa.