Świt-Bronowianka-wynik lepszy niż gra...

W ostatniej kolejce spotkań, trampkarze Świtu zmierzyli się z drużyną Bronowianki inkasując trzy punkty. Gospodarze z ogromną gościnnością zachowali się w pierwszej połowie pozwalając objąć prowadzenie drużynie z Krakowa. Do przerwy 0-1 było wynikiem nieco zaskakującym lecz zasłużonym. Z drugiej strony jednak biorąc pod uwagę trzy strzały w słupek i jeden w poprzeczkę równie dobrze mogło by być 4-1. Gospodarze na początku drugiej połowy zdobyli bramkę kontaktową i chyba uwierzyli, że mogą osiągnąć dobry wynik. Szarpana gra w ataku oraz sporo błędów o obronie spowodowało, że wynik końcowy brzmiał 3-2 dla Świtu.

" Nie osądza się zwycięzców" lecz trzeba przyznać ,że był to najsłabszy mecz trampkarzy w tej serii spotkań.

Na spotkaniu przy grillu zostały rozdane pamiątkowe nagrody w kategorii najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz oraz nagroda specjalna.

Nagrodę "Złotego buta" dla najlepszego strzelca drużyny/ligi otrzymał Kacper Dziedziak z wynikiem 25 goli.

Nagrodę "Złotych rękawic" dla najlepszego bramkarza drużyny/ligi otrzymał Mateusz Gęca

Nagroda specjalna ufundowana przez tajemniczego sponsora z Kataru w postaci torby treningowej Puma powędrowała do Arkadiusza Kalemby za postawę oraz ciężką pracę jaką wykonał na treningach oraz na meczach.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim trampkarzom GKS Świt Krzeszowice za czas poświęcony na treningi i mecze oraz pogratulować znakomitego wyniku w lidze.