Turniej Spar Biała Gwiazda Cup rocznika 2001 podsumowanie.

Mocno obsadzony turniej Spar Biała Gwiazda Cup był świetną okazją do zmierzenia się naszych trampkarzy z absolutnym topem zespołów rocznika 2001 z Polski południowej. W imprezie zorganizowanej na Hali Stulecia Wisły Kraków znalazły się obok Świtu Krzeszowice takie drużyny jak: Wisła Kraków Czerwona i Niebieska, Unia Tarnów, Sokół Stary Sącz, Sandecja Nowy Sącz, Górnik Jaworzno oraz MOSiR Bochnia. Widać gołym okiem,że na tle tak dobrych drużyn znakomicie prowadzonych przez swoich trenerów mamy jeszcze przed sobą ogrom pracy. Nasza drużyna zajęła ostatnie miejsce w turnieju występując rocznikiem 2001 oraz 2002. Kilku chłopców naprawdę pokazało się z dobrej strony. Dla nas miłym akcentem oraz motywacją do dalszej pracy było zainteresowanie ze strony trenera Wisły Kraków rocznika 2001 jednym z naszych kolegów z zespołu. Bartosz Sosur bo o nim mowa zupełnie bez tremy podszedł do całych zawodów i pokazał się ze znakomitej strony co nie umknęło trenerowi Wisły!

W przyszłym roku również planujemy wystąpić w tym turnieju, tym razem bogatsi o doświadczenie zdobyte na tej edycji.